عنوان Dota 2 در سبک اکشن استراتژیکی هم‌زمان و آنلاین (MOBA) می‌باشد که توسط Valve Corporation ساخته و آن را در سال 2013 از طریق Steam برای رایانه‌های شخصی عرضه کرد. این عنوان در مسابقاتی بین دو تیم انجام می‌شود که هر تیم از پنج بازیکن تشکیل‌شده است و می‌بایست از پایگاه مربوط به خود دفاع کرده و در زمان مناسب به تیم حریف حمله کنند. هرکدام از بازیکنان یک شخصیت مستقل بنام قهرمان را کنترل می‌کنند که توانایی‌ها و سبک‌های مبارزه‌ای منحصر به خود را دارا می‌باشند. بازیکنان با جمع‌آوری آیتم و امتیازاتی در حین مسابقه، می‌توانند قهرمانان خود را ارتقاء داده و در مقابل تیم حریف که او نیز همین کار را می‌کند، بتوانند برتری داشته باشند. تیمی برنده می‌شود که بتواند ساختارهای بیشتری از پایگاه حریف بنام Ancient را نابود کنند. بازیکنان همچنین می‌توانند آیتم‌هایی را خریداری نمایند تا قابلیت‌های ویژه‌ای را به دست آورند. این عنوان همچنین دارای لیگ‌ها و تورنمنت‌های جهانی می‌باشد که بازیکنان و تیم‌های حرفه‌ای به مبارزه باهم می‌پردازند.


توجه: مناسب برای سنین 13 سال به بالا

تغییرات: 1397/09/13
آپدیت 03/12/20 جایگزین شد

نام بازی: Dota 2
نام فارسی: دوتا 2
پلتفرم: PC
سازنده: Valve Corporation
ناشر: Valve Corporation

ريليز Steam: آپدیت 03/12/20 

*شماره ثبت در بنیاد بازی‌های رایانه‌ای : هنوز ثبت نشده است. پس از ثبت و در صورت عدم تاييد و بنا به درخواست ساماندهي حذف خواهد شد.


سیستم مورد نیاز :

CPU: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz
RAM: 4 GB
GPU: nVidia GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeaon HD2600/3600
OS: Windows 7 or newer 
HARD DRIVE: 15 GB 


نکته: این عنوان بصورت رایگان میباشد و برای اجرا نیازمند اکانت استیم و برنامه استیم می باشد

راهنمای نصب نسخه BackUp در Steam

بعداز اینکه در سایت Steam حساب خود را ساختید و بازی را خریداری کردید, نرم آفزار Steam را نصب کرده و در قسمت steam گزینه Steam/BackUp and Restore Games را بزنید. پنجره ای باز میشود و گزینه Restore a Previous BackUp را زده و سپس آدرس جایی که فایل‌ها در آنجا استخراج نموده‌اید را انتخاب کنید و منتظر شوید فایل توسط برنامه شناسایی شود و شروع به نصب نماید. دقت کنید که در هنگام نصب امکان دارد بعضی فایل‌های اضافی دانلود شود.


Honor Games | The official Blog of Honor games LLC steam ,بازیکنان ,نصب ,تیم ,حریف ,valve ,و در ,خود را ,این عنوان ,را خریداری ,honor gamesمنبع

6ix9ine | 69

جنگ های صلیبی | Stronghold Crusaders

دوتا 2 | Dota 2

لیگ افسانه ها | League of Legends

تانوس | Thanos

مشخصات

موسسه خیریه سگالمحل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

Nherta خدمات تعمیر آیفون تصویری در تهران زاگرس چت ContentPublic دانلود آهنگ اجاره خودرو فروش آنلاین ترازو ارزان BLOG موضوعات عمومی پیکنت | دانلود رایگان فیلم و سریال جدید با لینک مستقیم